Украина
Сменить
Сменить

Правова допомога та послуги адвоката у цивільних спорах. в Харькове

Правова допомога та послуги адвоката у цивільних спорах.
Попередня консультація адвоката по телефону - безкоштовно
Адвокат у цивільних справах - одна з найпопулярніших послуг у юриспруденції.
Справа в тому, що звичайна людина стикається з цивільним правом у повсякденному житті десятки разів за 1 день. Щодня Ви оплачуєте покупки, платите за проїзд у транспорті, замовляєте обіди та вечері та робите багато інших стандартних речей, які насправді мають правовий контекст. Елементарна покупка в магазині може перетворитися на громадянську суперечку, якщо Вам продадуть неякісний товар. Саме тому, за будь-якого порушення Ваших прав та інтересів - Вам необхідна допомога цивільного адвоката.
Вся складність та особливість цивільних суперечок у тому, що позивач має довести до суду, що його права були порушені, а не навпаки, і, природно, не маючи спеціалізованої освіти та практики, самостійно це зробити неможливо.
Адвокати нашого об'єднання мають величезний досвід вирішення цивільних спорів та ідеальне знання законодавства, які допомогають нам досягти 100 % успіху в усіх судових процесах.
Наші адвокати з цивільного права захистять Вас у найскладніших та особистих справах та відновлять Ваші моральні та матеріальні інтереси.
Записатися на консультацію, а також отримати інформацію щодо юридичних послуг, що надаються, Ви можете зателефонувавши нам. 
☎️Якщо у Вас виникли будь-які юридичні питання , звертайтеся:
+38 (099)740-16-73
+38 (097)352-77-00
+38 (099)225-94-55
(Viber, telegram, WhatsApp)

Telegram-канал: https://t.me/advokat_ta_mediator_kharkiv

Viber-група: https://invite.viber.com/?g2=AQBBwSrMGuwRy0q2xWrAbxEdOzvmnVMVYoPjXzALVgnCFUdcey%2FMnmGIziVPoKuW

прайс послуг: https://ao-amu.com/novosti/vartist-posluh-advokata-v-2023-rotsi/
додаткова інформація на сайті www.ao-amu.com

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
неуместен

Действия с объявлением #1739192

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Правова допомога та послуги адвоката у цивільних спорах. с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении