Украина
Сменить
Сменить

Консультація адвоката у кримінальних справах. в Харькове

Попередня консультація адвоката по телефону - безкоштовно
Консультація адвоката у кримінальних справах.
Кримінальні справи вважаються одними з найскладніших в адвокатській практиці, адже на кону стоїть не просто финансовий добробут чи репутація людини, а й її життя та справедливість. Крім того, кримінальний злочин завжди зазіхає на найважливіші принципи, закріплені в Конституції Укріїни: життя, здоров'я, честь, гідність, недоторканність та безпеку людини, суспільні відносини, інтереси та блага людства в цілому, влсність, громадській порядок та безпека, а також державний устрій.
Адвокати нашого об'єднання допоможуть Вам на будь-якій стадії кримінального провадження та допоможуть максимально ефективно захистити Ваші права та інтереси, а також відновити справедливість.
Наші послуги:
Визначення наявності/ відсутності ознак складу злочину;
Коротке зразкове прогнозування ходу досудового розслідування;
Підготовка до допиту, перехресного допиту;
А також будь-які коонсультації щодо кримінальних справ.
Гарантуємо індивідуальний підхід, ясність та оперативність. Звертайтесь!
Записатися на консультацію, а також отримати інформацію щодо юридичних послуг, що надаються, Ви можете зателефонувавши нам. 

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
--

Действия с объявлением #1739446

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Консультація адвоката у кримінальних справах. с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении