Украина
Сменить
Сменить

Агентство Домашнього Персоналу PERSONA GRATA. Харків в Харькове

Команда професіоналів Агентства підбирає перевірений та надійний персонал для дому та сім'ї, а також надає допомогу в працевлаштуванні досвідченим фахівцям у сфері домашнього сервісу за такими вакансіями: няня для дітей різного віку та потреб; гувернантка для школяра; тьютор; домробітниця; покоївка; спеціаліст з догляду за гардеробом; економка; управитель будинком; сімейний кухар; персональний/сімейний водій; господарник; садівник; сімейна пара в заміський будинок; охоронець та інші.
Ми не посередник, ми - виконавець, який дбайливо зберігає час, нерви й ресурси наших клієнтів при пошуку гідного місця роботи та кваліфікованого домашнього персоналу. Надаємо комплекс відповідних послуг; працюємо згідно з договором. Допомагаємо визначитись з розміром оплати труда на ринку праці, колом обов’язків, оптимальним графіком роботи, проконсультуємо про стажувальний термін та пробні дні, організацію й проведення співбесіди та з інших питань на будь-якому етапі співпраці. Гарантуємо конфіденційність, індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта - Роботодавця та Шукача.
Бажаєте отримати більше інформації про Агентство домашнього персоналу “Persona Grata” самостійно — завітайте до нашого сайту та соціальних мереж. Телефонуйте. Ласкаво просимо!

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
уместен

Действия с объявлением #1741335

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Агентство Домашнього Персоналу PERSONA GRATA. Харків с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении