Украина
Сменить
Сменить

Профорієнтація в Харькове

Профорієнтація – навіщо вона потрібна?
Багато батьків не надають значення профорієнтації. Досить поширене поняття коли дитина піде туди, куди зараз престижно, модно, великий випуск певних фахівців.
Провчившись 5 років у ВНЗ настає етап деякого розчарування, коли професія не подобається, хотілося завжди займатися іншим, а побоявся спробувати, тільки на 4-му курсі універа вибрав цікавий для себе напрямок, але вже вступив, а тим більше і провчився 3-4 роки – ЖАЛКО !
Ці думки є досить поширеними серед нас.
У зв'язку з цим ми прагнемо заощадити Ваш час, сили та матеріальні ресурси та вибрати професію, яка дійсно до душі, є схильності, подобається та поєднує в собі поняття «ХОБІ-РОБОТА»
Профорієнтація – один із важливих етапів життя підросту. Вибір професії, визначення свого майбутнього.
Кожен із нас народжується з переліком певних здібностей, схильностей, бажань, розвиваючи які ми можемо придбати не лише хобі, а й дати їм професійне забарвлення.
І тут перед кожним із нас стоїть питання вибору ВНЗ, факультету – на це запитання ми допоможемо вам відповісти.
Ми проводимо профорієнтаційне тестування, яке з 98% ймовірності розкриває справжні нахили підлітка, допомагає нам виявити кілька шляхів його професійного становлення.
Це не просто набір тестів, це дослідження характеристик підлітка, як працівника, оптимального режиму роботи та навчання, сфер діяльності та підтипів даних сфер.
Тривалість тестування – 90 хвилин.
Індивідуальна консультація за підсумками тестування + розгорнутий висновок з рекомендаціями 30 хвилин-1 година

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Учебный центр "Планета знаний" - это прогрессивный центр подготовки и переподготовки специалистов. наш центр ценен тем, что знания можно с легкостью применить в работе, современная материально-техническая база, содействие в трудоустройстве.===|тэги удалены|=== Сайт: www.isp.ho.com.ua

Действия с объявлением #1329809

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Профорієнтація с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении